Par LWA balvu

Pirmā kāzu industrijas Lielā Gada balva Latvijā, kuru rīko Latvijas Kāzu Asociācija. Konkursā var piedalīties jebkura privātpersona vai uzņēmums, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus kāzu nozarē. Sacensties par balvu nav tikai prestiži priekš nozares pārstāvja, bet gan arī, tā ir lieliska iespēja pieteikt sevi tirgū un veicināt atpazīstamību. Konkursā var pieteikties 32 nominācijām, no kurām žūrija izvēlēsies labākos pretendentus. Latvijas iedzīvotājiem arī būs iespēja nobalsot par 8 nominācijām Online-balsošanā, kas tiks palaista www.lwa.lv mājaslapā. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana pasniedzot ilgi gaidīto trofeju notiks grandiozā galā pasākumā, uz kuru būs uzaicināti finālisti no katras nominācijas.

Žūrija

Dmitrijs Mokejevs

Dmitrijs Mokejevs

Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas prezidents. Kāzu fotogrāfs un savas jomas speciālists ar 14 gadu pieredzi.

Gundega Skudriņa

Gundega Skudriņa

Pasākumu producente, rīkotāja un dizainere ar 25 gadu pieredzi. Pasākumu aģentūras "Skudras Metropole" īpašniece. Gastronomisko performancu radītāja.

Felikss Lipskis

Felikss Lipskis

IndigoAgency pasākuma aģentūras īpašnieks. Kāzu rīkotājs ar daudzu gadu pieredzi. Režisors, horeogrāfs, tehniskais režisors un scenogrāfs.

Nikita Viderkers

Nikita Viderkers

Pasākumu producents, Event aģentūras SHINE dibinātājs un vadītājs. Par 8 gadiem darbu pasākumu un kāzu industrijā, viņa personīgajā portfolio ir daudz realizētu pasākumu Latvijā un Ārzemēs.

Ieva Adamss

Ieva Adamss

Publiskā persona, lektore, iedvesmes trenere, modes eksperte. Pasākumu un kāzu vadītāja.

Jana Mille

Jana Mille

Latvijas Kāzu asociācijas prezidents. Kāzu aģentūras Bright Dream Events vadītāja. Kāzu rīkotāja. Latvian Wedding Awards prēmijas līdzdibinātāja.